ŽOGARIJA ZA CICIBANE

ŽOGAAAAARIIIIIIJAAAAA

Košarkarski klub Cerknica nadaljuje z zdaj že utečeno obliko organizirane rekreacije, ki je namenjena najmlajšim otrokom. (3-8 let) Vodena in starosti otrok prilagojena vadba razvija osnovne motorične spretnosti in sposobnosti kot so hoja, tek, plazenje, lazenje, plezanje, skoki, poskoki, dvigovanje, potiskanje, vlečenje, visenje, ravnotežje ter koordinacijo gibanja, hitrost, moč, gibljivost, preciznost in vzdržljivost. Vadbi se lahko pridružijo tudi starši, ki  nudijo pomoč otrokom pri premagovanju ovir.  S seboj poleg dobre volje, vsekakor imejte  športno opremo, primerno čisto obutev za vadbo in v letošnji sezoni tudi higiensko masko, ki jo uporabljate do prihoda na vadben površino . Vadbo vodi športni trener Rok Mahne. Vadba bo potekala od meseca oktobra 2020 do meseca maja 2021 in sicer ob ponedeljkih med 17.45 in 19.15 uro v Športni dvorani Cerknica.

Če dvomite ali je vadba za vas in vaše otroke primerna vas vabimo na uvodno srečanje v tej sezoni, ki bo v ponedeljek 12.10.2020 ob 17.45 uri v Športni dvorani Cerknica –  vadba je na ta dan BREZPLAČNA

Zaradi lažje organizacije in obveznosti, ki nam jih nalagajo navodila NIJZ za preprečevanje širjenja Covid virusa, vas naprošamo, da nam svojo udeležbo na uvodnem srečanju potrdite na elektronski naslov: sebastjan.strauss@gmail.com

Košarkarski klub Cerknica, ekipa »ŽOGARIJE ZA CICIBANE«